Gizlilik Politikası
Bu Gizlilik Politikası TÜFAD AVRUPA Üyelerinden toplanan bilgileri, toplar kullanır ve korur. Bu gizlilik politikası TÜFAD AVRUPA Sitesi için geçerlidir ve Tüfad Avrupa Şubesi tarafından sunulan hizmetlerden üyeler yararlanırlar.

Kişisel kimlik bilgileri
Üyelerden Tüfad Avrupa sitemize kaydolurken, kişisel bilgilerinizi, isim, e-posta adresi, iletişim bilgileriniz, posta adresiniz istenmektedir. Bu bilgileriniz bizim tarafımızda güvenli olarak saklı kalmakta ve izniniz olmadan başka kurum veya şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerinizi Paylaşım
Üyelerimizin kişisel bilgileri ticaret amacıyla hiçbir firma, kurum veya kuruluşlara verilemez ve paylaşılmaz.

Bu gizlilik politikası'nda olabilecek değişiklikler
TÜFAD AVRUPA herhangi bir zamanda bu gizlilik politikasını güncellemek yetkisine sahiptir. Biz bu sayfanın alt kısmında ne zaman güncellenmiş tarihini revize edeceğiz. Biz herhangi bir değişiklik, Kayıt olan üyelerimizin kişisel bilgilerini korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgilendirilmek için bu sayfayı sık sık kontrol etmekteyiz. Siz kabul ve periyodik olarak bu gizlilik politikasını gözden geçirmek ve değişiklikler farkında olmak sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz.
Bu şartları kabul etmek
Bu Siteyi kullanarak, bu hizmet politikasını ve koşulları kabul anlamına gelir. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, sitemizi kullanmayınız. Bu politika değişiklikleri yayınlanmasından sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir.

Bize Ulaşmak için
Eğer, bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorularınız, bu sitenin uygulamaları veya bu site ile ilişkilerinde varsa, href="http://www.tufad.eu/contact.php"> bize ulaşın
.
TÜFAD AVRUPA Şubesi Yönetimi